Nagrody dla Krwiodawców i Szkolnego Koła PCK PDF Drukuj Email

 

***

W dniu 12 wrze┼Ťnia 2019 roku w Urz─Ödzie Marsza┼ékowskim Wojew├│dztwa ┼ü├│dzkiego odby┼éo si─Ö podsumowanie XVI edycji Og├│lnopolskiego Turnieju Szk├│┼é w Honorowym Krwiodawstwie pod has┼éem ÔÇ×M┼éoda Krew Ratuje ┼╗ycieÔÇŁ. W tej edycji bra┼éy udzia┼é 23 szko┼éy z wojew├│dztwa ┼é├│dzkiego, kt├│rych uczniowie oddali ponad 1900┬á litr├│w krwi. Krwiodawcy z naszej szko┼éy na szczeblu wojew├│dzkim otrzymali:

I miejsce w kategorii Najlepsza promocja honorowego krwiodawstwa,

II miejsce w kategorii Najwi─Öcej oddanej krwi,

Młodzież naszej szkoły w roku szkolnym 2018/2019 oddała do banku krwi około 90 litrów.

Odby┼éo si─Ö r├│wnie┼╝ podsumowanie konkurs├│w pn. ÔÇ×Od 100 lat wsz─Ödzie i dla wszystkichÔÇŁ organizowanych w ramach obchod├│w 100-lecia PCK.

Nasze Szkolne Koło PCK otrzymało trzy nagrody:

I miejsce Najaktywniejsze w Łodzi Szkolne Koło PCK

II miejsce Najlepszy Opiekun Szkolnego Koła PCK, otrzymała p. Halina Kujawiak

II miejsce Super Wolontariusz Szkolnego Kola PCK, otrzymała Dominika Gabrysiak

uczennica klasy III b TL

W uroczystym finale wzięli udział Wicemarszałek województwa łódzkiego Zbigniew Ziemba, Wiceprezes Łódzkiego Oddziału PCK Krzysztof Borkowski, Dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Roman Małachowski, zastępca Dyrektora d/s Medycznych Dioniza Marciniak- Bielak, Dyrektor łódzkiego PCK, Michał Siemiński, przedstawiciele Kuratorium.

Gratulacje dla Wszystkich nagrodzonych, ┼╝yczymy dalszych sukces├│w.

 

Zapraszamy do galerii

 
 

 

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny