M┼éodzi oddaj─ů krew PDF Drukuj Email

 

W nowym roku szkolnym 2018/2019 rozpocz─Ö┼éa si─Ö XVI edycja Og├│lnopolskiego Turnieju Szk├│┼é w Honorowym Krwiodawstwie pod has┼éem ÔÇ×M┼éoda Krew Ratuje ┼╗ycieÔÇŁ.┬áJa co roku przyst─Öpujemy do rywalizacji o miano najlepszej szko┼éy w wojew├│dztwie ┼é├│dzkim┬áw honorowym krwiodawstwie.


W dniu 03 października 2018 roku odbyła się pierwsza akcja honorowego oddawania krwi przez młodzież naszej szkoły. Jak zwykle można było na naszych uczniów liczyć. W akcji uczestniczyło 67 uczniów, którzy oddali
19350 ml krwi. To wielu uratowanych ludzi dzi─Öki Waszej ofiarno┼Ťci. Zach─Öcam wszystkich┬á pe┼énoletnich uczni├│w naszej szko┼éy do podzielenia si─Ö cz─ůstk─ů siebie. Kolejne zbi├│rki krwi b─Öd─ů odbywa┼éy si─Ö co dwa miesi─ůce. Nast─Öpna akcja 05 grudnia. Licz─Ö na wasz─ů obecno┼Ť─ç, zar├│wno dotychczasowych krwiodawc├│w jak i tych kt├│rzy stan─ů si─Ö niebawem pe┼énoletni.

Wszystkim krwiodawcom uczestnicz─ůcym w akcji serdeczne podzi─Ökowania.


Halina Kujawiak

Zapraszamy do galerii

 
 

 

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny