Krwiodawcy najlepsi w województwie łódzkim PDF Drukuj Email

W dniu 20 wrze┼Ťnia 2018 roku w Urz─Ödzie Marsza┼ékowskim Wojew├│dztwa ┼ü├│dzkiego odby┼éo si─Ö podsumowanie XV edycji Og├│lnopolskiego Turnieju Szk├│┼é w Honorowym Krwiodawstwie pod has┼éem ÔÇ×M┼éoda Krew Ratuje ┼╗ycieÔÇŁ. W tej edycji bra┼éy udzia┼é 32 szko┼éy z wojew├│dztwa ┼é├│dzkiego, kt├│rych uczniowie oddali ponad 1200 litr├│w krwi. Krwiodawcy

z naszej szko┼éy okazali si─Ö najlepsi w wojew├│dztwie ┼é├│dzkim otrzymuj─ůc:

I miejsce w kategorii Najwi─Öcej oddanej krwi,

I miejsce w kategorii Najlepsza promocja honorowego krwiodawstwa,

Wyr├│┼╝nienie w kategorii Wska┼║nik aktywno┼Ťci.

Ponadto szko┼éa otrzyma┼éa Medal 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa PCK za wieloletni─ů aktywn─ů dzia┼éalno┼Ť─ç na rzecz rozwoju Ruchu Honorowego Krwiodawstwa PCK.

Medal 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa PCK otrzymała również pani Halina Kujawiak, założycielka Sekcji Krwiodawstwa w 2007 roku i organizatorka wszystkich akcji honorowego oddawania krwi przeprowadzanych w szkole.

W tym roku szkolnym m┼éodzie┼╝ naszej szko┼éy odda┼éa 90 litr├│w krwi , natomiast od 2007 roku oddali┼Ťmy do banku krwi ponad 2300 litr├│w.

W uroczystym finale wzi─Ö┼éa udzia┼é cz┼éonek zarz─ůdu wojew├│dztwa ┼é├│dzkiego Joanna Skrzydlewska, prezes ┼ü├│dzkiego Oddzia┼éu Okr─Ögowego Polskiego Czerwonego Krzy┼╝a Jolanta Che┼émi┼äska, dyrektor Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa

dr Krzysztof W┼éodarczyk oraz przedstawiciele Kuratorium O┼Ťwiaty, ┼ü├│dzkiego Oddzia┼éu Okr─Ögowego Polskiego Czerwonego Krzy┼╝a i RCKiK.

 

Gratulacje dla Naszych Krwiodawc├│w!!!!

Zapraszamy do galerii

 
 

 

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny