Szkolenia dla uczni├│w PDF Drukuj Email
W celu podniesienia poziomu kszta┼écenia w zakresie przedmiot├│w zawodowych m┼éodzie┼╝ naszej szko┼éy uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez zaprzyja┼║nione firmy, takie jak: ZWiK, HERTZ, GEBERIT, ASPOL, KAN, GAMRAT, TECE, GRUNDFOS i TERMAFLEX. Szkolenia te odbywaj─ů si─Ö zar├│wno na terenie naszej szko┼éy, jak i w wy┼╝ej wymienionych przedsi─Öbiorstwach.

Organizowane s─ů wycieczki do tych przedsi─Öbiorstw r├│wnie┼╝ w celu zapoznania si─Ö z organizacj─ů zak┼éadu oraz nowoczesnymi liniami technologicznymi.

Uczniowie technikum korzystaj─ů z uprzejmo┼Ťci Portu Lotniczego im. W┼éadys┼éawa Reymonta w ┼üodzi uczestnicz─ůc w szkoleniach na ich terenie, zdobywaj─ůc wiedz─Ö praktyczn─ů w zakresie dzia┼éania Cargo, Agencji Celnej, Lotniskowej Stra┼╝y Po┼╝arnej oraz S┼éu┼╝by Ochrony Lotniska (klasy logistyczne) oraz system├│w bezpiecze┼ästwa przeciwpo┼╝arowego, instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej oraz w─Öz┼éa cieplnego (klasy technikum urz─ůdze┼ä sanitarnych).

Ponadto dzi─Öki uprzejmo┼Ťci tych firm pozyskujemy nieodp┼éatnie pomoce do prowadzenia zaj─Ö─ç lekcyjnych (elementy instalacji, tekstowe ┼║r├│d┼éa informacji).

 
 

 

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny