Wolontariat PDF Drukuj Email
Nasza szko┼éa od 3 lat wsp├│┼épracuje z Plac├│wk─ů Opieku┼äczo ÔÇô Wychowawcz─ů w Porszewicach. Szkolny Klub Wolontariusza odwiedza kilka razy do roku dzieciaki, by umili─ç im trudny czas sp─Ödzony w plac├│wce. Organizujemy zawody sportowe, konkursy plastyczne oraz gry i zabawy.

Co roku odbywa się spotkanie wigilijne, podczas którego przekazujemy paczki zorganizowane przez uczniów naszej szkoły.

Du┼╝ym wydarzeniem jest r├│wnie┼╝ impreza z okazji Dnia Dziecka, organizowana zawsze na prze┼éomie maja i czerwca. Powsta┼éa ju┼╝ mi─Ödzy nami du┼╝a wi─Ö┼║, dzieciaki pytaj─ů o nast─Öpne spotkania, a nam sprawia to bardzo du┼╝o rado┼Ťci.

Za nasze innowacyjne projekty otrzymali┼Ťmy od wydawnictwa Nowa Era certyfikat DOBRZE ZAPROJEKTOWANEJ SZKO┼üY.

 
 

 

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny