Wsp├│┼épraca z zagranic─ů PDF Drukuj Email
Od 2013 roku nasza szko┼éa prowadzi intensywn─ů wsp├│┼éprac─Ö ze szko┼é─ů handlow─ů w Stuttgarcie (Kaufm├Ąnnische Schule 1 Stuttgart). Co roku spotykamy si─Ö na wsp├│lnych warsztatach, podczas kt├│rych rozmawiamy o naszych szko┼éach, miastach i ┼╝yciu m┼éodych ludzi w Polsce i Niemczech. M┼éodzie┼╝ naszej szko┼éy zwiedza wsp├│lnie z m┼éodzie┼╝─ů niemieck─ů miasta, uczniowie sp─Ödzaj─ů te┼╝ oczywi┼Ťcie razem wolny czas.

W tym roku zaplanowany jest pierwszy nasz wyjazd do Stuttgartu, w nast─Öpnych latach do Niemiec pojad─ů w ramach unijnych projekt├│w kolejne grupy m┼éodzie┼╝y. Wymiana to wspania┼éa okazja do doskonalenia znajomo┼Ťci j─Özyk├│w obcych, poznania innej kultury i zwiedzenia wielu ciekawych miejsc.

Uwaga! Nawi─ůzali┼Ťmy kontakt z firmami logistycznymi w Stuttgarcie, kt├│re chcia┼éyby przyj─ů─ç naszych uczni├│w na praktyki lub do sta┼éej pracy. Wymagana jest oczywi┼Ťcie znajomo┼Ť─ç j─Özyka niemieckiego, tak┼╝e zach─Öcamy do nauki!

 
 

 

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2020/2021

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

Projekt Unijny

 

Projekt Unijny